Įrašų studija ir aparatūra

yamaha aw4416 124682
Muziko fabriko specialistai dirba su Pasaulinio pripažinimo sulaukusiais ir etalonu muzikos srityje tapusiais įrankiais, todėl galime užtikrinti puikią audio ir video produkcijos kokybę.

Įrašus darome bei apdorojame naudodami Pasaulinio standarto programas Pro Tools 10, Logic, Adobe Audition, kurios dirba MAC kompiuteriuose. Taip pat Cubase bei Wavelab programas Windows aplinkoje.

Aukštą garso kokybę užtikriname naudodami patikimą techninę įrangą: profesionalią mobilią darbinę audio studiją YAMAHA AW4416; AVID Mbox PRO, FOCUSRITE Liquid Saffire 56, LINE 6 POD Studio™ UX2 ir kt. audio audio kortas.

Mūsų turima techninė ir programinė įranga leidžia iškart įrašyti praktiškai bet kokios apimties muzikantų ar dainininkų grupes! Nepriklausomai ar reikės įrašinėti vieną solistą, gitaristų grupę, folkloro ansamblį ar visą simfoninį orkestrą... Mūsų specialistai su visa įrašams reikiama įranga gali atvykti į Jūsų patalpas arba pasikviesti Jūs į svečius - įrašą atlikti profesionaliai įrengtoje studijoje.

Naudodami šią profesionalią aparatūrą gaminame audio ir video reklamas. Per trumpą laiką sukursime Jums puikiai skambantį audio klipą ar šauniai atrodantį video klipą.

Mes teikiame paslaugas:

Reklaminių AUDIO klipų gamyba

Reklaminių VIDEO klipų gamyba

Įrašų studija

Mobili įrašų studija

Susisiekite su mumis

Profesionali "Muzikos fabriko" komanda atsakys į visus Jūsų klausimus. Kontaktuokite:

+370 685 49115
uzsakymai@muzikosfabrikas.lt

Palapinių nuoma Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016